Меню сайту
Каталог новин
Мої статті [69]
Офіційні  сайти

 Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради


Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса

Сайти методистів
 Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури  Проект Поет духовної свободи  Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы

Сайти педагогів
 Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2  Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28

На допомогу
вчителям 
та учням 
 Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 69
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Шановні колеги, запрошуємо Вас на вебінар «Можливості використання Google Classroom у навчальному процесі», який відбудеться 12 травня 2020 року о 14.00

Підключитися до вебінару:https://us04web.zoom.us/j/9563524744?pwd=RVBjTktYcTMyMGxoc0gzMXo4ZThudz09

Идентификатор конференции: 956 352 4744
Пароль: 1234

Мої статті | Переглядів: 168 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 12.05.2020

05.05.2020 відбувся  семінар «Організація дистанційного навчання на уроках суспільних дисциплін».  В ході заходу вчителі проаналізували переваги та проблеми в організації дистанційного навчання, ознайомилися з досвідом роботи колег: Мирнінко І.Г., заступника директора ММЛ ім.проф. Александрова «Організація дистанційного навчання на платформі Moodle», Гончаренко Н.В., вчителя історії ЗЗСО №53 «Використання платформи Zoom у навчальному процесі»,  Аркуші К.В., вчителя Миколаївського юридичного ліцею «Можливості сервісів Google в організації  дистанційного навчання», Стогової Н.А., вчителя ЗЗСО №20 «Як оцінити знання школярів   за допомогою сервісу Online Test Pad.». Цікаві напрацювання, методичні родзинки, продемонстровані виступаючими та учасниками семінару, засвідчили, що  ІКТ-компетентності учителів зросли за ці кілька тижнів значно стрімкіше, ніж раніше;  за короткий час вивчено і досить успішно використовуються в організації освітнього процесу сучасні технології.  Вкотре на думку спадають слова Джона Кеннеді: «Слово «криза», написане китайською мовою, складається з двох ієрогліфів: один означає «небезпека», інший – «сприятлива можливість».

Висловлюємо щиру подяку Мирнінко І.Г., Гончаренко Н.В., Аркуші К.В., Стоговій Н.А.. Ваш досвід мотивує, стимулює до подальшого професійного зростання.

 Опрацьовано також  нормативні документи МОН щодо проведення підсумкового оцінювання, організованого завершення навчального року, оформлення шкільної документації.

Мої статті | Переглядів: 186 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 05.05.2020

Шановні колеги, запрошуємо Вас на семінар  «Організація дистанційного навчання на уроках суспільних дисциплін», який відбудеться 05.05.2020, початок роботи  - о 14.00 .

Підключитися до семінару на платформі  Zoom

https://us04web.zoom.us/j/73908521724

Ідентифікатор: 739 0852 1724

Зверніть увагу, щоб стати учасником заходу, Ви можете увійти за посиланням або Вам необхідно відкрити головне віконце Zoom, натиснути УВІЙТИ та ввести ідентифікатор семінару

Мої статті | Переглядів: 183 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 04.05.2020

Як організувати дистанційне навчання за допомогою сервісу Zoom

Частина 1. 

https://www.youtube.com/watch?v=S14yunDyO-c&feature=youtu.be

Частина 2.

https://www.youtube.com/watch?v=dW1va40w1Dk&feature=youtu.be

Мої статті | Переглядів: 181 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 23.04.2020

10 березня 2020 року на базі ЗЗСО №57 імені Т.Шевченко (директор Малахов А.А.) відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до візуалізації навчального матеріалу на уроках  історії». Модераторами заходу стали вчителі Дубінка Л.П., Шевцова Г.В.(ЗЗСО №57), Дзюба Г.В.(ЗЗСО №11), Розуменко Л.В.(ЗЗСО №7), які презентували колегам  досвід роботи з питань «Створення лепбуку», «Таймлайн як засіб візуалізації даних», «Технологія скрайбінгу», «Інфографіка – візуальне представлення інформації і даних», «Інтелект карта на уроках історії», «Кросенс – головоломка нового покоління», «Контурна карта та атлас як засіб візуалізації навчального матеріалу».

 

Мої статті | Переглядів: 169 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 13.03.2020

19  лютого 2019 року на базі ЗОШ №29 проведено міський семінар «Розвиток громадянської компетентності у сучасній освітній практиці». В ході роботи вчителі громадянської освіти та правознавства опрацювали питання «Корупція: поняття, причини виникнення, негативні наслідки для суспільства і держави.» (Гращенкова І.О., вчитель Миколаївського юридичного ліцею), «Як корупція позбавляє нас можливостей. Практичне заняття з курсу «Громадянська освіта», 10 клас.» (Порожня Л.М., вчитель ЗОШ №20), «Інструменти для роботи з молоддю у сфері антикорупції. Презентація антикорупційного челенджу #stopcorruption від ГО «ЕдКемп Україна» і проекту USAID ВзаємоДія!» (Грицюк Л.А., вчитель ЗОШ №29). Емоційною родзинкою заходу став виступ театральної студії педагогів ЗОШ №29 «Стоп корупція!». Вчителі отримали роздаткові матеріали, електронний варіант навчального посібника, які допоможуть у проведенні уроків та позакласних заходів.

Висловлюємо щиру подяку директору ЗОШ №29 Грицюк Ларисі Анатоліївні, педагогічному колективу за допомогу в організації і проведенні заходу.

Програма семінару

 

 

Мої статті | Переглядів: 509 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 20.02.2019

До 70-річчя прийняття Загальної Декларації прав людини, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбувся семінар-тренінг «Запобігання мові ворожнечі серед учнівської молоді через освіту з прав людини». На заході виступили Порожня Л.М., вчитель права ЗОШ №20, Удовиченко Я.І., психолог ЗОШ №20 та Гурська І.А., вчитель гімназії №4, які ознайомили присутніх із наявними тенденціями поширення мови ворожнечі в інформаційному просторі України, в учнівському середовищі та можливими механізмами протидії їй. Виступи супроводжувалися цікавими відео джерелами. Яна Ігорівна презентувала відеозапис заняття з учнями 8-х класів «Пастки соціальних мереж».

Тренінгова частина семінару пройшла у формі рольових ігор: «Засідання Європейського суду з прав людини» (Гращенкова І.О., вчитель юридичного ліцею), «Інтеракція у вивченні Загальної декларації прав людини» (Казюк П.В., учитель економічного ліцею №1), «Як розпізнати мову ненависті в інтернеті» (Максименко Т.В., вчитель ЗОШ №48)

Висловлюємо подяку адміністрації та педагогічному колективу ЗОШ №20 за допомогу в організації і проведенні заходу.

Мої статті | Переглядів: 334 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 13.12.2018

Намагання повернутися до людини на противагу визначним подіям, датам, народним масам або статистиці лежить в основі сучасної гуманітарної освіти. Сьогодні учнів цікавить власна індивідуальність, амбіції та прагнення. Отже, і звертатися до них, на думку педагогів, легше саме в рамках людиноцентричного підходу до проблем пам’яті. Підвищуючи якість освіти (що є головною метою НУШ), формуючи компетентності молодого покоління маємо пам’ятати слова Рутгер Брегман, нідерландського філософа, що «школа, перш за все – це про цінності, а не лише про компетентності».

25 вересня 2018 року на базі ЗОШ №28 відбувся навчально-методичний семінар «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії». 77 років відділяє нас від тих трагічних подій. До світової історії Бабин Яр увійшов восени 1941 року, коли упродовж двох днів тут відбувалися масові вбивства тих, кого нацистська влада вважала своїми ворогами… Кількість жертв за оцінками істориків, сягає щонайменше 100 тисяч людей…

Модератори семінару Моторкіна О.М., Смекаліна О.В., Форносова Б.М. презентували педагогам посібник «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» (редактор - упорядник В.Бобров. Київ: Український центр вивчення історії Голокосту, 2017), провели ряд тренінгових вправ, опрацювали методику роботи проведення екскурсії по віртуальній виставці.

Висловлюємо подяку нашим партнерам - Українському центру вивчення історії Голокосту за безкоштовно надані посібники для вчителів. Дякуємо адміністрації ЗОШ №28 за допомогу в організації і проведенні заходу.

Мої статті | Переглядів: 340 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 02.10.2018

13.03.2018 р. на базі ЗОШ №22 відбулося засідання Школи керівників шкільних МО вчителів суспільних дисциплін «Сучасні підходи до процесу навчання суспільних дисциплін». Педагоги обговорювали шляхи впровадження Концепції «Нова українська школа», метою якої є докорінна та системна реформа загальної середньої освіти на період до 2029 року. Вчителі історії Паскаленко О.Д. (ЗОШ №22), Запутляєва А.Д. (ЗОШ №52), Смекаліна О.В. (ЗОШ №54) презентували досвід роботи щодо реалізації комплексного підходу до навчання, який передбачає поєднання когнітивного, діяльнісного та компетентнісного компонентів. В ході практичної частини учасники опрацювали технологію укладання та можливості використання технологічних карт при плануванні та проведенні уроків.

Висловлюємо подяку директору закладу Богуну П.М. та педагогічному колективу за створення комфортних умов для організації продуктивної роботи

Мої статті | Переглядів: 407 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 16.03.2018

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту на базі школи Ор Менахем відбувся міський семінар «Тріумф духу», учасниками якого стали 30 вчителів суспільних дисциплін м. Миколаїв. Кисловська М.В., директор закладу ознайомила педагогів з історією та особливостями організації навчально-виховного процесу в школі. Учасники семінару відвідали шкільний музей вивчення історії Голокосту. Цікавими і змістовними були майстер-клас Калугіної О.Ю., учителя історії, заступника директора з виховної роботи «Усна історія – інструмент розвитку критичного мислення учнів (на прикладі документального фільму «Тріумф духу» (історія Фелікса Зандмана), презентація досвіду роботи Мороза Є.О., учителя історії ЗОШ №29 щодо організації пошуково-дослідницької діяльності школярів та їх участі у конкурсах учнівської творчості. Педагоги також долучилися до акції «Ми пам’ятаємо».

 

Montage создан Bloggif

Мої статті | Переглядів: 403 | Додав: larisamaiboroda | Дата: 30.01.2018

Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz