Меню сайту
Каталог новин
Мої файли [369]
Офіційні  сайти

 Міністерство освіти і науки України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти  Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради


Інформаційні сайти  Освіта . UA  Освітній портал Педагогічна преса

Сайти методистів
 Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури  Проект Поет духовної свободи  Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы

Сайти педагогів
 Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2  Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28

На допомогу
вчителям 
та учням 
 Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіади з історії
05.02.2018, 12:44

Вітаємо

переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії у 2017-2018 навчальному році

 

Прізвище, ім’я по батькові учня

Назва

навчального закладу

Клас

нав-

чання

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

Доній Аліна Андріївна

Гімназія №41

8

ІІ

Мороз Антоніна Анатоліївна

Гулій Поліна Олександрівна

Гімназія №3

8

ІІІ

Маханьковська Людмила Йосипівна

Поліщук Максим Ігорович

ПУГ ім. М.Аркаса

8

ІІ

Корсун Майя Анатоліївна

Марисєв Сергій Ростиславович

Гімназія №2

8

І

Відайко Геннадій Вікторович

Раєвська Олена Володимирівна

Петровський Іван Ігорович

Гімназія №3

9

І

Маханьковська Людмила Йосипівна

Адубецький Антон Валентинович

Гімназія №2

9

І

Відайко Геннадій Вікторович

Раєвська Олена Володимирівна

Колобовніков Сергій Сергійович

ЗОШ №22

9

ІІІ

Євтушенко Людмила Едуардівна

Драгочинська Лариса Федорівна

ЗОШ №18

9

ІІІ

Білозерська Тетяна Миколаївна

Невинська Анна Юріївна

ЗОШ №22

9

ІІ

Євтушенко Людмила Едуардівна

Федорцов Михайло Миколайович

ЗОШ №54

10

ІІ

Пауль Віктор Володимирович

Терещук Матвій Володимирович

ЗОШ №3

10

І

Бессонов Олександр Сергійович

Захаров Микита Васильович

Гімназія №41

10

ІІІ

Мороз Антоніна Анатоліївна

Самойленко Анастасія Миколаївна

ЗОШ №20

10

ІІІ

Порожня Людмила Миколаївна

Щербак Даря Олександрівна

ЗОШ №51

10

ІІІ

Іртищева Олена Анатоліївна

Черевик Андрій Юрійович

МЮЛ

10

ІІ

Варшавська Майя Юхимівна

Парамонова Тамара Володимирівна

Категорія: Мої файли | Додав: larisamaiboroda
Переглядів: 105 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz