Меню сайту
Каталог новин
Мої файли [375]
Офіційні  сайти

 Міністерство освіти і науки України Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради 
 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради


Інформаційні сайти Освіта . UA Освітній портал Педагогічна преса

Сайти методистів
 Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы

Сайти педагогів
 Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28

На допомогу
вчителям 
та учням 
 Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Мої файли

Фільмотека вчителя історії
24.02.2017, 10:12

Фільмотека вчителя історії

16 лютого 2017 року в приміщенні науково-педагогічної бібліотеки міста Миколаєва відбулась презентація проекту «Фільмотека вчителя історії» Телеканал «Миколаїв» спільно з обласним центром пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності за підтримки народного депутата України Тараса Креміня презентували проект «Справа №».
Сьогодні не лише фахівці, але й пересічні громадяни проявляють значний інтерес до рідної історії, до її трагічних сторінок, до приховуваних радянським режимом подій і фактів. Саме зацікавленість громадян спонукала авторів на створення даного проекту, метою якого є заповнення білих плям в історії Миколаївщини періоду тоталітаризму. Проект створений на базі документальних фільмів з елементами історичної реконструкції «Справа №» за ініціативи народного депутата України Т.Д.Креміня та керівника обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності С.С. Макарчука. У заході взяли участь народний депутат України Т.Кремінь, відповідальний секретар головної редакційної колегії “Реабілітовані історією”, доктор історичних наук Р. Подкур, керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін МФ КНУКіМ С. Макарчук, фахівці Державного архіву Миколаївської області, архіву Служби безпеки України в Миколаївській області, Міністерства внутрішніх справ, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та Миколаївської міської ради, викладачі історії навчальних закладів міста та області.
Реконструкція подій у фільмах була б не можлива без участі акторів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, які внесли свій вагомий вклад у створення фільмів.
Проект “Справа №” був оцінений як дослідниками, так і вчителями та викладачами Миколаївщини. За роки існування проекту було створено понад 50 фільмів, які стали основою проекту “Фільмотека вчителя історії”. Завдяки наполегливій праці фахівців відновлена історична правда. Після презентації фільми було передано вчителям та викладачам навчальних закладів міста та області для використання в навчальному та виховному процесі.

[Показати як слайдшоу]

_DSC0112

_DSC0121

_DSC0122

_DSC0129

_DSC0133

_DSC0136

_DSC0137

_DSC0138

_DSC0141

_DSC0143

_DSC0144

Категорія: Мої файли | Додав: larisamaiboroda
Переглядів: 446 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright MyCorp © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz